Dlaczego my?

 • 1.
  Działamy od 1988 roku

  Zdobyte doświadczenie i umiejętności pozwalają nam rzetelnie realizować każde powierzone nam zlecenie.

 • 2.
  Sprawdzone technologie

  Pracujemy wyłącznie z wykorzystaniem sprawdzonych technologii i nowoczesnych narzędzi.

 • 3.
  Indywidulane podejście

  Każda budowa, czy montaż traktowane jest przez nas indywidualnie. Do każdego zlecenia dobieramy najbardziej odpowiednią technologię.

O firmie

Wykonujemy prace projektowe, montażowe i ogólnobudowlane, w tym prace na wysokościach oraz w nietypowych warunkach. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem, a w razie potrzeby korzystamy z technik alpinistycznych.

Nasza oferta obejmuje MONTAŻ, DEMONTAŻ, REMONT, ZABEPIECZENIE, KONSERWACJĘ budynków i budowli, kominów i chłodni kominowych, zbiorników betonowych i żelbetowych, konstrukcji stalowych i innych obiektów przemysłowych.

Zajmujemy się również sprawdzaniem dokumentacji oraz stanu technicznego budowli i budynków. Na tej podstawie przygotowujemy raporty z wnioskami i zaleceniami dotyczącymi danej konstrukcji lub opracowujemy pełną ekspertyzę budowlaną.
W zakresie naszej działalności mieszczą się również prace konserwacyjne zabezpieczające budowle przed wilgocią, korozją i katastrofą budowlaną.

Posiadamy duże doświadczenie w osuszaniu budynków i wykonywaniu izolacji przeciwwodnych oraz przeciwwilgociowych.

Stosując wysokiej jakości maszyny i urządzenia, wykonujemy cięcia i odwierty w betonie. Posiadamy również specjalistyczną piłę do podcinania murów i ścian ceglanych, pozwalającą na ich zabezpieczenie przed podciąganiem kapilarnym wilgoci.

Zostalimśmy nominowani do tytułu "Rekomendowana Marka Polskiej Gospodarki".


Chcąc zagwarantować Państwu bezpieczeństwo i pełen profesjonalizm, zatrudniamy specjalistów w danej branży. Nasi pracownicy ukończyli specjalistyczne kursy i posiadają odpowiednie przygotowanie zawodowe do pracy na wysokości.

Posiadamy świadectwa kwalifikowanych wykonawców firm dostarczających specjalistyczne materiały chemii budowlanej (m. in. Hahne, Koester, Weber deitermann).

Wykonując prace montażowe, dbamy o przestrzeganie przepisów BHP, obowiązujących norm prawa budowlanego oraz przepisów związanych z prowadzeniem prac montażowych i budowlanych.

Oferujemy szeroki zakres prac wysokościowych obejmujący m. in. monitoring spalin i przygotowanie specjalnych ekspertyz technicznych kominów. Świadczymy również usługi z zakresu naprawy kominów.